GLS 

Spolehlivá dopravní společnost: Doručení balíků v celé České republice do 24 hodin a do všech zemích v Evropě do 24 až 96 hodin. Sledování zásilky, extrémně nízká míra poškození a atraktivní poměr cena-výkon završují portfolio zásilkové služby GLS.

 Sledovaní balíků : https://gls-group.eu/CZ/cs/sledovani-zasilek

 

CENA ČR 119 Kč včetně DPH - na dobírku

             69 Kč včetně DPH - při platbě předem na účet

CENA SK 109 Kč včetně DPH - při platbě předem na účet

 

 

Česká pošta - balík do ruky

Zásilka je doručována příští pracovní den. Pokud zásilka není doručena, je uložena na nejbližší poště. O tom by měl být adresát informován. O odeslání zásilky je adresát informován, stejně tak při doručování, zasláním SMS.

CENA - 139 Kč včetně DPH - na dobírku balík do ruky

            109 Kč včetně DPH - při platbě předem na účet 

 

 

  

Osobní odběr  není možný.

Aktuality

16.05.2018 Výprodej skladu zahájen !!!

Karnevalové kostýmy, masky, klobouky, líčidla a různé doplňky nejen na karneval za výprodejové ceny. Chcete levné karnevalové kostýmy ?   Navštivte naši ... více »

16.05.2018 Zajistíme Vám potřebné množství požadovaného zboží.

Pokud nemáme na skladě dostatečné množství, obratem Vám ověříme zda je možné zboží v krátkém čase naskladnit a zajistit Vám rychlé ... více »

Informace pro Vás

Nejprodávanější

http://
Počítadlo.cz

Provozovatel webu společnosti Hudec consult s.r.o., IČ:05413940, se sídlem Čehovice 127, 79821, zapsaná v obchodních rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím